Modele ciągników steyr

Categories Non classé
Temps de lecture : 3 min.

19 diffĂŠrents modeli ciągników Steyr o Mocy OD 58 do 228 km produkowanych jest z precyzją i zachowaniem najwyższych standardów jakości w fabryce w St. Valentin, un 90% z nich jest eksportowana. Zaczynając OD wysoce wykwalifikowanych specjalistów, poddawanych ciągłemu szkoleniu poprzez Usługi gwarantowane przez dilerów oraz warsztaty Steyr, Wszystko à gwarantuje, że qualité każdego ciągnika-OD elementów pojedynczych do końcowego produktu, qui zejdzie z taśmy produkcyjnej będzie Taka, z jakiej na łazience Świecie słynie Steyr. Nowy Kompakt Steyr zrewolucjonizował kalkulację kosztów je zysków. Jest Lekki, zwrotny i elastyczny oraz Wyposażony w sprawdzoną technologię. Kompakt jest idealnym outil do praktycznie każdego zadania. Silniki o Mocy OD 75 do 114 KM je wyjątkowy współczynnik Mocy do Wagi gwarantują optymalną Efektywność w terenach trawiastych. Dzięki swojej unikalnej zwrotności klasa Kompakt jest także optymalnym outil dla ładowacza czołowego przy pracach w budynkach i gospodarstwie. W Roku 1972 w Hanowerze odbywa się Wystawa DLG (Deutsche Landwirtschafts Gesellschaft), na której Steyr prezentuje Prototyp pierwszego ciągnika 760 ze skrzynią Powershift. materiał graficzny: Książka « Österreichische traktoren bis 1975, bande 2: Steyr-Warchalowski » (Willi Plöchl) opublikowane przez www.bulldogpress.de modele STEYR multi spełniają wszystkie wymogi, jakie stawia się ciągnikowi do zastosowań uniwersalnych. Zapewniają une doskonałą widoczność nous wszystkich kierunkach, Jak również sécurité je Komfort. Ciągniki te Idealnie sprawdzają się w oynatıcı Usług travailla i PRAC leśnych, Jak również do Krajobrazu kształtowania. Również prace na trudnym terenie nie de wią dla multi żadnego problemu.

Mimo niewielkiej masy, wynoszącej zaledwie 4, 5 Tony, Jest sur MocnY wystarczająco, par personne poradzić sobie z trudnymi zadaniami zimowymi, pracą z ładowaczem czołowym, wodzarkami, Czy napędzaniem licznych agregatów. Seria plus Zostaje uzupełniona ciągnikiem Steyr 760, qui OD początku Osiąga Internet oszałamiający sukces i deklasuje inne MODELE. Ten wszechstry`s ciągnik przeznaczony ne Gospodarstw średniej wielkości będzie produkowany przez 16 lat w liczbie 33 407 Sztuk. Wiele z ciągników modelu 760 wyeksportowano do Tunezji. W Roku 1971 Rozpoczyna się Współpraca z węgierską spółką Dutra na wyposażanie ciągników w silniki Steyr, une rusza Następnie Wspólna sprzedaż. Rozpoczyna się production seryjna nowych dużych ciągników z serii 9000 z czterocylindrycznymi silnikami. Dodatkowo Steyr 8300 ewaluuje w dwukierunkowy ciągnik Steyr Power-Trac o Mocy 320 km. Fabryka w St. Valentin sprawie się volet Steyr-Daimler-Puch AG. Liczba ciągników w samej Austrii wzrasta do 79 000 w Roku 1957. Każdy ciągnik Steyr szczyci cię swoim austriackim dziedzictwem w 1952 Roku rusza production mocniejszych ciągników w postaci modelu type 280.

Wyposażono Go w czterocylindrowy silnik serii 13 z mocą 60 KM przy 1650 OBR./min oraz skrzynię ZF z biegami 5/1. materiał graficzny: Książka « Österreichische traktoren bis 1975, bande 2: Steyr-warchalowski » (Willi Plöchl) opublikowane przez www.bulldogpress.de ruszają prace nad koncepcją przesyłce ciągników z potężniejszą mocą do dużych Gospodarstw. Wykorzystywany także w samochodach Ciężarowych silnik à WD 612 o pojemności 6, 6 Litra z turbodoładowaniem i Mocy OD 120 do 160 km. część projektu «Steyr Hellas», ciągnik Steyr wraz z przez produktami z fabryki Steyr-Daimler-Puch AG Zostaje wyeksportowany faire Salonik (Grecja). Otwierają się Nowe Rynki zbytu, MIMO iż obarczone są istniejącą wówczas międzynarodową sytuacją polityczną. Wyposażona w innowacyjne i nowoczesne technologie Marka Steyr prezentuje nowego profi CVT. Najważniejsze verrouillés elementy nowego modelu: opracowanie bezstopniowej skrzyni biegów CVT, współpracującej z technologią podwójnego sprzęgła (DKT) oraz le zarządzania mocą silnika S-Tronic. STEYR prezentuje pierwsze Ciągniki z automatyczną przekładnią bezstopniową (CVT).